1 RHP Paul Skenes (LSU)2 OF Dylan Crews (LSU) 3 OF Max Clark (Franklin Community HS)4 OF Wyatt Lanford (Florida)5 OF Walker Jenkins (South Brunswick HS) 6 SS Jacob Wilson (Grand Canyon University)7 RHP Rhett Lowder (Wake Forest)8 C Blake Mitchell (Sinton HS)9 RHP Chase Dollander (Tennessee)10 RHP Noble Meyer (Jesuit HS)11 1B Nolan Schanuel (Florida Atlantic)12 2B Tommy Troy (Stanford)13 SS Matt Shaw (Maryland)14 C Kyle Teel (Virginia)15 SS Jacob Gonzalez (Ole Miss)16 OF/RHP Bryce Eldridge (James Madison HS)17 OF Enrique Bradfield Jr. (Vanderbilt)18 3B Brock Wilken (Wake Forest)19 3B Brayden Taylor (TCU) 20 SS Arjun Nimmala (Strawberry Crest HS)21 OF Chase Davis (Arizona)22 SS Colt Emerson (John Glenn HS)23 C Ralphy Velasquez (Huntington Beach HS)24 RHP Hurston Waldrep (Florida)25
OF Dillon Head (Homewood Flossmoor HS)
26 SS George Lombard Jr. (Gulliver Prep School)27 3B Aidan Miller (J.W. Mitchell HS)28
SS Brice Matthews (Nebraska)
29 OF Jonny Farmelo (Westfield HS) 30
SS Tai Peete (Trinity Christian School)
31
SS Adrian Santana (Doral Academy)
32 SS Colin Houck (Parkview HS)33
RHP Josh Knoth (Patchogue Medford HS)
34
RHP Charlee Soto (Reborn Christian Academy)
35 LHP Thomas White (Phillips Academy) 36
OF Kendall George (Atascocita HS)
37 SS Kevin McGonigle (Monsignor Bonner HS)38 RHP Ty Floyd (LSU)39 3B Myles Naylor (St Joan Of Arc Catholic HS)40 3B Yohandy Morales (Miami)41 OF Ryan Lesko (Rutgers) 42
SS Mitch Jebb (Michigan St.)
43
SS Sammy Staffura (Walter Panas HS)
44
RHP Blake Wolters (Mahomet-Seymour HS)
45
SS Max Anderson (Nebraska)
46
LHP Sean Sullivan (Wake Forest)
47
OF Kemp Alderman (Ole Miss)
48
3B Gino Groover (NC State)
49
2B Luke Keaschall (Arizona St.)
50
3B Nazzan Zanetello (Christian Brothers HS)
51
RHP Grant Taylor (LSU)
52 SS Walker Martin (Easton HS)53 3B Mac Horvath (North Carolina)54
3B Mike Boeve (Nebraska-Omaha)
55
OF Colton Ledbetter (Mississippi St.)
56
RHP Brandon Sproat (Florida)
57
3B Ben Williamson (William & Mary)
58 LHP Alex Clemmey (Bishop Hendricken HS)59
RHP Drue Hackenberg (Virginia Tech)
60 3B Jake Gelof (Virginia)61
RHP Alonzo Tredwell (UCLA)
62
RHP Andrew Walters (Miami)
63
RHP Jackson Baumeister (Florida St.)
64
LHP Caden Grice (Clemson)
65 C Cole Carrigg (San Diego St.)66
OF Carson Roccaforte (Louisiana-Lafayette)
67
RHP Zander Mueth (Belleville East HS)
68
RHP Jaxon Wiggins (Arkansas)
69 LHP Joe Whitman (Kent St.)70
RHP Cade Kuehler (Campbell University)
71
RHP Travis Sykora (Round Rock HS)
72
RHP Steven Echavarria (Millburn HS)
73 3B Garrett Forrester (Oregon St.)74
LHP Hunter Hollan (Arkansas)
75
RHP Hiro Wyatt (Staples HS)
76
LHP Paul Wilson (Lakeridge HS)
77
RHP Jack Mahoney (South Carolina)
78
1B Brock Vradenburg (Michigan St.)
79
C Alberto Rios (Stanford)
80
OF Jack Hurley (Virginia Tech)
81
SS Josh Rivera (Florida)
82
OF Brandon Winokur (Edison HS)
83
SS Antonio Anderson (North Atlanta HS)
84
RHP Seth Keener (Wake Forest)
85
SS Cole Foster (Auburn)
86
RHP Kiefer Lord (Washington)
87
SS Eric Bitonti (Aquinas HS)
88
1B Tre' Morgan (LSU)
89
RHP Juaron Watts-Brown (Oklahoma St.)
90
OF Travis Honeyman (Boston College)
91 SS Cooper Pratt (Magnolia Heights HS)92
OF Jace Bohrofen (Arkansas)
93
RHP Cole Schoenwetter (San Marcos HS)
94
LHP Hunter Owen (Vanderbilt)
95
RHP Landen Maroudis (Calvary Christian HS)
96
OF Aidan Smith (Lovejoy HS)
97
RHP Brady Smith (Grainger HS)
98
OF Homer Bush Jr. (Grand Canyon University)
99
OF George Wolkow (Downers Grove North HS)
100 1B C.J. Kayfus (Miami)