Field of Dreams Rookie Draft Rounds 1-5 results
Fantrax Draft Boardhttps://www.fantrax.com/fantasy/league/8qzqab12ln9g6xxz/draftRound 1 - Wyatt Langford OF TEX
- Paul Skenes SP PIT
- Walker Jenkins OF MIN
- Dylan Crews OF WAS
- Rhett Lowder SP CIN
- Will Dion SP CLE
- Jacob Wilson SS OAK
- Matt Shaw 2B CHC
via
- Max Clark OF DET
- Kyle Teel C,OF BOS
- Blake Mitchell C KC
via
- Parker Messick SP CLE
- Hurston Waldrep SP ATL
- Jacob Gonzalez 3B CHW
- Brock Wilken 3B MIL
- Nolan Schanuel 1B LAA
- Brayden Taylor 3B TB
- Noble Meyer SP MIA
Round 2 - Tommy Troy SS ARI
- Chase Dollander SP COL
- Colt Emerson SS SEA
via
- Bryce Eldridge SP SF
- Chase Davis OF STL
- Johnathan Rodriguez OF CLE
- Ryan Lasko OF OAK
- George Lombard Jr. SS NYY
- Enrique Bradfield Jr. OF BAL
- Ty Floyd SP CIN
- Colton Ledbetter OF TB
- Thomas White SP MIA
via
- Mac Horvath 3B BAL
- Dillon Head OF SD
via
- Aidan Miller 3B PHI
- Yohandy Morales SS WAS
via
- Garret Forrester 1B PIT
(traded to ATL for joey Estes SP OAK and Jesse Franklin Of ATL) via
- Arjun Nimmala SS TOR
Round 3 - Walker Martin SS SF
- Charlee Soto SP MIN
- Tai Peete SS SEA
- Brice Matthews SS HOU
- Ralphy Velazquez C CLE
via
- Brock Vradenburg 1B MIA
- Jacob Webb SP PIT
- Cooper Pratt SS MIL
- Blake Walters SP KC
via
- Caden Grice SP ARI
via
- Colin Houck SS NYM
- Travis Honeyman OF STL
- Nazzan Zanetello SS BOS
- Josh Knoth SP MIL
- Jake Gelof 3B LAD
- Travis Sykora SP WAS
- Paul Wilson SP DET
via
- Sean Sullivan SP PIT
Round 4 - Alex Clemmey SP CLE
- Kevin McGonigle SS DET
- Cole Carrigg C,OF COL
- Jonny Farmelo SS SEA
- Joe Whittman SP SF
via
- Cade Kuehler SP ATL
- Luke Keaschall 2B MIN
- Jack Hurley OF ARI
- Adrian Santana SS TB
- Gino Groover SS ARI
via
- Brandon Sproat SP/RP NYM
- Hunter Hollan SP CIN
- Andrew Lindsey SP TB
- Myles Naylor 3B OAK
- Kemp Alderman OF MIA
- Kiefer Lord SP BAL
- Dru Hackenberg SP ATL
- Tre Morgan 1B TB
Round 5 - Andre Walters RP CLE
- Brandon Winokur SS/OF MIN
- Joendry Vargas SS LAD
- Kendall George OF LAD
- Alonzo Tredwell SP/RP HOU
via
- Sammy Stafura SS CIN
- Mike Baumann SP/RP BAL
- Zander Mueth SP/RP PIT
- Seth Keener SP CHW
- Jace Bohrofen OF TOR
>
- Cole Schoenwetter SP CIN
- Sabin Ceballos C,SS ATL
via
- Mitch Jebb SS PIT
- Steven Echavarria SP OAK
- Michael Carico C CHC
- Hunter Owen SP KC
- Eric Bitonti SS MIL
- C.J. Kayfus 1B CLE